Meny

Meny

Kontakt

Disa Jernudd

Disa Jernudd

Generalsekreterare

disa@kodcentrum.se

0763-05 65 01

Lisa Söderlund

Lisa Söderlund

Pedagogiskt ansvarig

lisa@kodcentrum.se

070-307 54 89

Jessica Berglund

Jessica Berglund

Pedagog

jessica@kodcentrum.se

070-26 30 489

Inger Tegelström

Inger Tegelström

Aktivitetssamordnare

inger@kodcentrum.se

070-331 34 44 

Alice Dryden

Alice Dryden

Projektledare

alice@kodcentrum.se

073-064 06 87

Mala Jallow Nyström

Mala Jallow Nyström

Projektledare

mala@kodcentrum.se

0724-43 62 20

Besök kansliet

Sibyllegatan 46, 114 43 Stockholm

Har du en fråga? Mejla oss på:

info@kodcentrum.se

Följ oss i sociala medier

@kodcentrum på Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter.

Trygghetsombud:

Daniel Eidhagen, vice-ordförande: Trygghetsombud Förening
Lisa Söderlund, kansli: trygghetsombud@kodcentrum.se
Andreas Agerblad, styrelse: trygghetsombud.styrelse@kodcentrum.se
Disa Jernudd, generalsekreterare: disa@kodcentrum.se

Personuppgiftsombud:

personuppgiftsombud@kodcentrum.se